Агентство нерухомості
СІТІ
Нерухомість Житомира

Купівля, продаж, оренда житлової та комерційної нерухомості в Житомирі та Житомирській області.

ШВИДКИЙ ПОШУК:

Агентство нерухомості СІТІ

СІТІ - агентство нерухомості в Житомирі

Сайт city.zhitomir.ua був створений з метою полегшення пошуку і розміщення актуальних пропозицій комерційної нерухомості в місті Житомирі та його околицях. На нашому сайті ви зможете знайти відповідні приміщення під будь-яку сферу діяльності, як для оренди, так і для купівлі.

Більшість власників, інвесторів і підприємців співпрацюють з нашим агентством нерухомості, розміщуючи реальні оголошення за ринковими цінами. На сайті Агентства нерухомості "СІТІ" ви знайдете всю необхідну інформацію для вибору підходящих об'єктів, які класифіковані за різними категоріями і цільовим призначенням, таким як оренда і продаж офісів, магазинів, кафе, складів, виробничих приміщень, цехів, земельних ділянок і квартир, придатних для бізнесу.

Для зручності користування кожен об'єкт на сайті має унікальний номер, за яким ви можете ідентифікувати об'єкт та отримати детальнішу інформацію від нашого фахівця, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів, прив'язаних до кожного об'єкта.

Рекомендовані пропозиції

Рекомендовані пропозиції нерухомості в Житомирі та Житомирській області

Продаж - нові об'єкти

Свіжі надходження об'єктів нерухомості в продаж.

Оренда - нові об'єкти

Свіжі надходження об'єктів нерухомості в оренду.

Агентство нерухомості "СІТІ" зареєстровано вже понад 20 років, як ріелторська компанія, що надає професійні та якісні послуги у сферах продажу, купівлі, оренди комерційної та житлової нерухомості.

Засновниками, духовними наставниками стали і залишаються по сьогоднішній день порядні, чесні люди з вищою освітою, а фундаментом є згуртований колектив, який вміє вирішити всі проблеми з будь-яких питань, пов'язаних з нерухомістю.

За багаторічний набутий досвід співробітниками агентства нерухомості "СІТІ" вони стали справжніми професіоналами, що підтверджують дипломи в номінації "Народний бренд", а також сертифікати підвищення кваліфікації та свідоцтва про проходження навчання, які були видані всеукраїнською Асоціацією ріелторів України.

Також для покращення якості надання послуг у м. Житомирі та області за ініціативи агенції нерухомості "СІТІ" найбільші рієлторські компанії заснували громадську організацію ЖАРК (Житомирська асоціація рієлторських компаній), завдяки роботі якої ринок нерухомості став цивілізованим, прозорим та безпечним.

Ріелторська компанія СІТІ використовує передові технології та сучасні методи пошуку об'єктів і розміщення оголошень. Найбільша база об'єктів нерухомості, наявність своїх власних сайтів з актуальними пропозиціями (з фото і плануваннями), як комерційної, так і житлової нерухомості!

Звертаючись до нас, наші замовники економлять свій час, отримуючи очікуваний результат, і з задоволенням дякують агентству нерухомості СІТІ, розуміючи, що краще ріелтор в "угоді", ніж адвокат після.

Репутація нашої компанії стоїть у пріоритеті над усім іншим. Наші співробітники працюють з усіма видами нерухомості (магазини, офіси, квартири, будинки, склади, земельні ділянки), з усіма забудовниками міста (новобудови), банками (іпотека, осередки, перекази, рахунки), оцінювачами, нотаріусами (договори, спадок тощо), організаціями з проведення земельних робіт (кадастровий номер ділянки, поділ), юристами (аналіз і підготовка документів, складання заяв, договорів та інше).

Музика для бальних танців, від наших друзів клубу Естет:

МУЗИКА ДЛЯ БАЛЬНИХ ТАНЦІВ https://estet.zt.ua/en/music/

Агентство нерухомості в Житомирі - професійний підхід до пошуку комерційної нерухомості

Наше агентство нерухомості в Житомирі - це команда висококваліфікованих фахівців, які готові запропонувати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми знаємо ринок нерухомості Житомира і пропонуємо широкий вибір об'єктів комерційної нерухомості.

Переваги нашого агентства нерухомості в Житомирі

Досвід і професіоналізм

Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи у сфері нерухомості. Ми пропонуємо нашим клієнтам професійний підхід та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Широкий вибір об'єктів нерухомості

Ми пропонуємо широкий вибір об'єктів комерційної нерухомості в Житомирі, включно з офісами, магазинами, складами та виробничими приміщеннями.

Ефективність і швидкість пошуку

Ми знаємо ринок нерухомості Житомира і можемо швидко знайти найбільш підходящі об'єкти для кожного клієнта. Ми працюємо швидко й ефективно, щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

Повний супровід угоди

Ми надаємо повний супровід угоди, починаючи від пошуку об'єкта і закінчуючи підписанням договору оренди або купівлі. Ми гарантуємо прозорість і законність угоди.

Гнучкість та індивідуальний підхід

Ми готові запропонувати гнучкі умови та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми враховуємо всі їхні вимоги та побажання, щоб знайти найкращий варіант для їхнього бізнесу.

Конфіденційність

Ми гарантуємо повну конфіденційність під час роботи з нашими клієнтами. Ми не розкриваємо інформацію про наших клієнтів та угоди без їхньої згоди.

Зручність і доступність

Наше агентство нерухомості знаходиться в центрі Житомира, що робить нас зручним і доступним для всіх охочих отримати професійну допомогу в пошуку комерційної нерухомості.

Висновок

Звертайтеся до нашого агентства нерухомості в Житомирі для отримання професійної допомоги в пошуку комерційної нерухомості. Ми гарантуємо досвід і професіоналізм, широкий вибір об'єктів, ефективність і швидкість пошуку, повний супровід угоди, гнучкість та індивідуальний підхід, конфіденційність і зручність роботи з нами.

Комерційна нерухомість у Житомирі

Комерційна нерухомість у Житомирі є затребуваною серед бізнесменів і підприємців. У місті розвиваються різні галузі, і кожна з них потребує специфічних приміщень для роботи. Наше агентство нерухомості пропонує широкий вибір комерційної нерухомості, щоб задовольнити потреби кожного клієнта.

Оренда приміщень

Офісна нерухомість

Офісні приміщення - це один з найбільш затребуваних типів комерційної нерухомості в Житомирі. Ми пропонуємо нашим клієнтам офіси різної площі та розташування, які підійдуть як для малого бізнесу, так і для великих компаній. Ми також допоможемо вибрати офіс з потрібними комунікаціями та інфраструктурою.

Оренда офісів

Торговельна нерухомість

Магазини - ще один вид комерційної нерухомості, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Ми можемо допомогти у виборі магазину з урахуванням потреб вашого бізнесу, а також допомогти з оформленням документів і переговорами з власниками.

Оренда магазинів

Складська нерухомість

Складські приміщення - це необхідний елемент для багатьох бізнесів, які займаються зберіганням товарів або сировини. Ми пропонуємо нашим клієнтам склади різної площі та зручного розташування, які відповідають вимогам їхнього бізнесу.

Оренда складів

Виробнича нерухомість

Виробничі приміщення - це ще один вид комерційної нерухомості, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Ми розуміємо, що правильно обране місце для розміщення виробництва може значно підвищити ефективність бізнесу. Тому ми пропонуємо широкий вибір виробничих приміщень різних площ і розташувань, щоб задовольнити потреби будь-якого бізнесу.

Оренда виробничих приміщень

Порівняти оголошення

Порівняйте
UK